Camping Lagoudalie
Datos generales
Camping Lagoudalie es un camping en Dégagnac, Lot, situado en el bosque. Este camping en terrazas tiene plazas con sombra, sin sombra y parcelas con algo de sombra. Cabe alquilar apartamentos y bungalós/chalés.
This inspector visits Camping Lagoudalie every year and inspects the campsite based on more than 200 facilities and other points. The inspector is an employee of ACSI and not affiliated with the campsite.
Compañeros de viaje: Parejas
Geweldige plek met prachtig uitzicht en een heel ruim opgezette camping. Sanitair is goed en schoon. De eigenaars zijn vriendelijk en zeer behulpzaam. Mocht men bijv. een probleem hebben met de fiets of wat dan ook, ze staan direct voor je klaar. Bovendien kunnen ze veel vertellen over de omgeving. Goed omschreven wandel en fiets routes liggen klaar en indien nodig krijgt u er ook nog uitleg bij. Kortom, ze bieden veel service. Twee maal in de week is er een table d\'hote waaraan je uit vrijwillige basis kunt deelnemen. Er is een mooi terras met de mogelijkheid iets te bestellen uit de keuken. We hebben er genoten en we zijn er tot rust gekomen. Een plek om nog eens naar toe te gaan. Een echte aanrader.
Compañeros de viaje: Parejas
Geen ervaring met kind vriendelijkheid, maar dat zal vast goed zijn.
Voor de 2e keer zitten wij hier in het voorseizoen. Wij vinden dat heerlijk. Veel rust en een schitterende plek met een uitzicht van wel 20 km richting Domme.
De keuken is uitstekend, de table d\'hôte was dik voor elkaar. De nieuwe eigenaars doen uitermate hun best om het de kampeerder naar de zin te maken. De stijl van de camping is die van ruimte en rust.
U-super in Salviac op 6 km. Mooie gloednieuwe zaak met brandstofpomp ernaast. En anders naar Gourdon, daar zijn vele winkels.
De Lot is een heerlijk gebied met mooie dorpjes en veel natuur.
Als tentkampeerders hebben wij het hier enorm naar onze zin. Waar kun je het nog mooier krijgen?
Compañeros de viaje: Parejas
Heerlijk rustige camping om uit te rusten van een jaar werken. Mooie omgeving om te wandelen. Ook voor onze twee honden heerlijke plek. Ruime plaatsen, net sanitair en een heerlijk zwembad. Kwamen hier eerder met onze kinderen die zich zonder animatie altijd super vermaakten.
** Sabemos que los servicios e instalaciones en negrita no están incluidos en el precio de alojamiento por noche y conllevan cargos adicionales. Tenga en cuenta que algunos de los servicios e instalaciones que no están en negrita también pueden conllevar cargos adicionales.
¿Desea reservar u obtener más información sobre su Camping Lagoudalie? Puede hacerlo mediante los datos siguientes.
A continuación, encontrará el formulario de contacto.
Reenviaremos su pregunta a Camping Lagoudalie. Toda la correspondencia que se genera a partir de ahora será directamente entre usted y el camping.
Después de rellenar el formulario de contacto, recibirá un correo electrónico con un enlace de confirmación. Para finalizar definitivamente su solicitud, debe hacer clic en el enlace.